Üsküdar Mobil Lazer Kaynak

Yerinizde mobil lazer kaynak hizmeti alarak zaman ve maliyet bakımından avantaj elde edebilirsiniz. Lazer kaynak kalıp işleri gibi çok sayıda işlem gerçekleştirilmektedir.

Lazer Kaynağı Yapılışı Nasıldır?

Kaynak işlemi birleştirme olarak tanımlanırsa, lazer kaynak firması, lazerle kaynak yapma hizmeti verir. Bir malzemenin yüzeyindeki merkezi bir nokta hedef alınır ve ışık enerjisini ısıl enerjiye çevirme işlemi vardır. Kaynak esnasında malzemenin buharlaşma sıcaklığının altında bir ısıl işlem gerçekleşecektir. Lazer kaynak işlemi ile atomların bağlantı şekilleri değiştirilmiş olur ve bu nedenle değişik özellikteki ürünler kaynak yapılabilir. Birçok farklı açıdan lazer kaynak işlemleri avantaj demektir. Geleneksel kaynak işlemlerine göre hızlı olması ve melez işlem artıları giderek daha çok öne çıkmaktadır.

Kalıp Tamiratı Hizmeti

Net Life bünyesinde alabileceğiniz bir hizmet türü de kalıp tamiratıdır. Üretimi yapılan bir malzemenin kalıbında sorun varsa, lazer kaynak işlemi ile sonuç alabilirsiniz. Bu işlem zarara uğramanızı engeller, çünkü tekrar tekrar kalıp çıkarmaktansa onarım daha avantajlı bir işlem olacaktır. Firmamız size üstün performanslı cihazlarla eşlik edecektir.

Acıbadem Altunizade Bahçelievler Beylerbeyi Bulgurlu Cumhuriyet Çengelköy Ferah Kandilli Kirazlıtepe Kuzguncuk Mimarsinan Muratreis Selimiye Ünalan Yavuztürk bölgelerinde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Net Life Lazer Kaynak firması hemen arayın.

Bir Mesaj Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir