İstanbul Lazer Kaynak ve Markalama

Firmamız İstanbul merkezli olarak Lazer Kaynak ve markalama hizmetlerini yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yapmaktadır. Sektördeki 20 yıllık tecrübemizi birinci sınıf yeni teknoloji makine parkurlarımızla pekiştirerek sizlere en iyi hizmeti en hızlı ve en ekonomik fiyatlara sunma gayretindeyiz. Eğitimli kadromuzla onlarca sektörün lazer kaynak ve lazer markalama ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Kalıplarınızın tamirat işlerinden, mikro ölçeklerdeki çatlaklara kadar, her çeşitte materyellere uygun birinci sınıf kaynak telleri ile işlerinizi en üst seviye işçilikle yapıyoruz. 

Net Life Ltd. Şti. olarak başta Pendik, Tuzla, Kartal, Maltepe, Ümraniye, Kadıköy, Gebze, olmak üzere İstanbulun tüm semtlerine mobil yerinde servis hizmetleri de sunmaktayız. Zamanının ve parasının kıymetini bilenlerin değişmez tercihi Net Life size bir telefon kadar yakın.

NET LİFE YERİNDE MOBİL ÇÖZÜMLER

Vizyonumuz

Dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden Lazer Kaynak ve Markalama da çözüm ortağınız olmak. 

Misyonumuz

Sektörümüzün getirdiği yenilikleri yakından takip ederek sorumluluk hissettiğimiz ülkemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sunarak ilerlemek.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ödedikleri paranın tam karşılığını vermek adına, gerek personellerimizin eğitimine gerekse makine parkurlarımızın en yeni teknolojiye sahip olmasına azami özen gösteriyoruz.

Mikro ölçeklerde lazer kaynağı ve lazer markalama da çözüm ortağınız Net Life Metal İstanbul