Anadolu Yakası Lazer Kaynak Firması

Kalıp tamiratı ve yerinde mobil lazer kaynak işlemlerini Nef Life firmamızdan bulabilirsiniz. Anadolu Yakası lazer kaynak işlem taleplerinize kapsamlı bir şekilde yanıt veriyoruz.

Lazer Kaynak ile Farklı Malzemelerin Birleştirilmesi

Kaynak yapılırken genellikle aynı malzemelerin birleştirilmesi yönünde bir uygulama prosedürü vardır. Fakat lazer kaynak kalıp işleri uygulama ve cihazın kendi özelliği gereği, farklı malzemeleri birleştirme özelliğine sahiptir. Bunu, atomların birleşme yapısında değişiklik oluşturması ve dar alanda yüksek ısı sağlamasıyla açıklamak mümkündür. Bu işlemin uygulanması, istisnalar olmakla beraber bir firmanın taleplerinin geniş yelpazede olması anlamına gelmektedir. Net Life kapsam açsından beklentilerinizi üst düzeyde karşılayacak bir teknolojik alt yapıyla hizmet verir.

Lazer Kaynak ile Yapılabilen İşlemler

Klasik anlamda kaynak işlemleri ile lazer kaynak arasında işlem kapsamı bakımından farklılıklar vardır. Lazer kaynak firması açısından üstünlük sağlayan bu durum uygulama çeşitliliğiyle ilgilidir. Delme, sertleştirme, kesme, talaş kaldırma lazer ışını ile yapılan işlemler arasındadır. Ayrıca kaplama ve ergitme, alaşımlama da yapılabilmektedir. Melez işlem olarak da tanımlanan bu işlemlerden faydalanabilirsiniz.

Bir Mesaj Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir